Strategický plán rozvoje obce Adršpach 2022–2032

Dotazník online

Milí občané,
obec Adršpach zpracovává v současné době nový Strategický plán rozvoje obce Adršpach 2022–2032, ve kterém chce vyjasnit priority rozvoje na následující roky a rozvrhnout konkrétní rozvojové činnosti.
Obracíme se tedy na Vás s žádostí o vyjádření názoru na otázky uvedené v tomto dotazníku. Výsledky průzkumu poslouží jako důležitý podklad pro určení hlavních rozvojových oblastí obce. Sběr dotazníků bude probíhat do 31. 7. 2021.
Děkujeme Vám za spolupráci a projevený zájem o budoucnost naší obce!

Dotazník online zde

Datum vložení: 19. 7. 2021 21:41
Datum poslední aktualizace: 19. 7. 2021 21:44

26. 7. 2021

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 17 až 13°C.