Informace pro seniory

Nabízíme místním seniorům, kteří nemají jinou možnost nákupu, zajištění nákupu. Po telefonické domluvě určený pracovník v místě bydliště vyzvedne tašku se seznamem a finanční částkou. Po nákupu bude nákup dovezen až do bytu. Nakupují se základní potraviny, drogistické zboží a léky. Informace na telefonu 491 586 038, 604 206 640.

Datum vložení: 2. 11. 2020 15:52
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2020 15:52

1. 12. 2020

zatazeno

Bude oblačno až zataženo. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.